Satürn Makina Elektrik Elektromekanik San. Tic. Ltd. Şti.

Kurumsal

 • Hakkımızda
 • hakkimizda

  saturnmakina ltd; tasarım ve ar-ge temelinden gelen mühendislik tecrübesi ile piyasanın ihtiyacı olan teknolojilerin geliştirilmesi amacıyla KOSGEB destekli olarak İzmir de kurulmuştur. Standart ürünleri ile piyasaya kalitesini kanıtlayan firma asıl olarak özel ürün tasarım ve imalatı üzerine hizmet vermektedir. Güven ve kalite odaklı çalışma prensipleri doğrultusunda, konularında uzman ekibi ile gelişen teknolojiyi en iyi biçimde kullanarak müşteri memnuniyetine odaklı üretim yapmaktadır. Müşterilerine güven ve kalitenin yanı sıra kesintisiz hizmet ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ile servis farkını yaşatmaktadır.

   

   

 • Vizyon/Misyon
 • vizyon3

  Vizyonumuz

  Müşteri ihtiyaç ve beklentilerine en uygun ürün ve hizmetleri en üst kalitede sunarak alanında lider olmak.

   

  misyon

   

   

   

  Misyonumuz

  Alanında uzman ar-ge mühendislerimiz ile müşteri taleplerini en iyi şekilde karşılayacak rekabet gücü yüksek ürünler geliştirmek.

 • Kalite Politikamız
 •  

  Duman, toz ve yağ buharı tahliyesine ihtiyacı olan her sektöre yönelik faaliyet gösteren Satürn Makina, kurulduğu günden bu yana tanınmış bir marka haline gelebilmek için yasal şartlar, ürün şartları, kalite standartları ve müşteri şartlarına uygun olarak belirlenmiş çerçevede ürün ve hizmetler sunmayı ilke edinmiştir.

  Satürn Makina kalite için belirlemiş olduğu amaçlara yönelik tüm şartları gözden geçirmeyi, yürütülen faaliyetlere yönelik uygulanabilir kalite standartlarını kontrol etmeyi benimsemiştir.

  Ürün ve hizmet tedarikçilerinin kaliteyi oluşturan temel unsur olduğu bilinciyle tedarikçi performanslarını izleyen Satürn Makina ve satın alınan ürün ve hizmetlerin kalitesi denetler. Üretimde kalite, belirli noktalarda kontrol edilir ve uygunsuzluklar için düzeltici faaliyetler gerçekleştirilir. Tüm faaliyetlerde kaliteyi etkileyen riskler önceden belirlenerek hataları önleyici faaliyetler yürütülür.

  Satürn Makina tüm personeline teknik bilgi kazandırmak ve yetkinliklerini geliştirmek için sürekli eğitim vermektedir.

  Kuruluşumuz, kurumsal gelişimi sağlamak amacıyla teknolojik ve modern imkânlardan yararlanmayı seçmiştir. Mesleki bilgiler ve teknolojik şartlar sürekli geliştirilecektir.

  Satürn Makina, müşterilerinin memnuniyetine, tedarikçileriyle güven içinde bir iş birliğine ve yüksek kalitenin sürdürülebilirliğine odaklanmıştır.

  Genel Müdür

  Can TUNÇSAN

 • Satürn Makina Elektrik Elektromekanik San. ve Tic. Ltd. Şti.
Sektörel Tanıtım Firması Haberortak.com ile Röportajımız

Mobil filtrasyon sistemimizle temiz hava sahası Satürn Makine yüzde 100 yerli ürettiği mobil filtrasyon sistemi Duman Avcısı ile firmalara maksimum sağlıklı çalışma ortamı sağlıyor. Söz konusu ürün hakkında bilgi aldığımız röportajımızda, Satürn Makine Firma Ortağı Can Tunçsan`dan Duman Avcısı`nın çalışma prensibini de öğrendik. 28/10/2014 Tasarım ve Ar-Ge temelinden gelen mühendislik tecrübesi ile Satürn Makine; piyasanın […]

Kalitemize Güveniyoruz

02.11.2014 Birçok firmanın piyasadaki yerli ürünlere olan güveninin, merdiven altı firmalar tarafından sarsılması ve görüşmeler sırasında gözlenen tedirginliklerden dolayı Satürn Makina ailesi olarak izmir içi ve kocaeli gebze bölgesindeki firmalara demo ürünlerimizi deneme fırsatı sunuyoruz. Ürünlerimizin kalitesine olan güvenimizi her an dile getirmekten çekinmiyor ve bunu ıspatlamak için taleplerinizi bekliyoruz. Demo talebiniz için lütfen bizimle […]

Satürn Makina Torbalı Organize Sanayi Bölgesinde

02.11.2014 İzmir iç piyasasında pazar payını büyütmeyi hedefleyen Satürn Makina Torbalı organize sanayi bölgesindeki yeni kuruluşlarla görüşmelerine başladı. Kurulum aşamasındaki bir çok firmanın ihtiyacı olan hizmet ve ürünleri kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışı ile uygun koşullarda temin eden firmanın asıl hedefi pazar payının çoğunluğunu kazanmak. Kaynak dumanı,yağ dumanı ve zararlı tozların ortamdan uzaklaştırılması için gereken […]